Telefon
WhatsAppHakkımızda 0541 454 08 02

Hakkımızda

İş güvenliği konusunda yıllardır hizmet veren ve İstanbul'un önde gelen güvenlik ağı ve kenar koruma firmalarından biriyiz. Kendimizi güvenli çalışma ortamlarını geliştirme konusunda gururla sunarız ve yalnızca hem kalıcı hem de geçici çözümler için en yüksek kalitede ekipman kullanırız.

İş güvenliği konusunda yıllarca edindiğimiz bilgi ve birikim ile güvenlik filesi uygulamalarına profesyonel bir bakış getiriyoruz.

Amacımız yüksekten düşmelere maruz kalan çalışanlara, riski önleme adına bir hizmet verebilmektir. Kullandığımız malzemelere TSE standartlarına göre üretilmiştir.

İnşaat güvenlik filesi,merdiven güvenlik filesi,balkon güvenlik filesi,halı saha filesi,yaşam hatları vb. konularda satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 

Avrupa standartlarında TSE li garantili file yapıyoruz filenin etrafına komple çelik halat gerdirme Clemens kullanıyoruz işçiliğimiz çok iyidir 1.sınıf malzeme kullanıyoruz iletişim 0-5/5/4–2/0/0–4/4/4/3 Açılır kapanır file Çocuk güvenlik filesi Kş filesi kdi filesi Evcil hayvan filesi Balkon filesi Merdiven filesi Galeri boşluk filesi Asansör boşluk filesi Bina boşluk filesi Havuz filesi Fabrika filesi Halı saha filesi Raf filesi Apartman boşluk filesi Dekarasyon filesi İnşaat güvenlik filesi vs her türlü güvenlik filesi yapılır anlaşmalı kargo ile gönderim sağlanır